На Тернопіллі майбутні рятувальники набувають практичних навиків

На Тернопіллі майбутні рятувальники набувають практичних навиків

11.04.14 15:25 0 448
Високий рівень професійних знань, мужність, витримка, фізична та психологічна стійкість – усі ці якості є вкрай важливими для тих, хто обрав для себе професію пожежного-рятувальника. Саме таких людей навчають майбутній спеціальності на базі навчального пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області. Курсанти опановують пожежну техніку, вчаться роботі з рятувальним обладнанням, вивчають роботу газодимозахисної служби, оволодівають азами пожежної тактики, набувають знань з охорони праці, медичної та психологічної підготовки та багато іншого, під керівництвом досвідчених наставників з числа кваліфікованих фахівців Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області.

10 квітня в Тернополі на базі 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС в області відбулися заняття зі спеціальної фізичної підготовки для майбутніх рятувальників. У заповнених димом лабіринтах теплодимокамери вони відшукували та визволяли «умовного» потерпілого, вдосконалювали раніше набуті знання та відточували практичні вміння у володінні спеціальним обладнанням в екстремальних умовах сильного задимлення та обмеженої видимості.

Також під час занять перевірено знання щодо проведення оперативної перевірки апаратів, розрахунку повітря, ведення радіообміну, будови та тактико-технічних характеристик апаратів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Хмельницькому районі ...

КОМЕНТАРІ