Тендер на прибирання Тернополя намагались зірвати працівники МШЕДу

Тендер на прибирання Тернополя намагались зірвати працівники МШЕДу

11.04.14 12:28 0 466
10 квітня в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології відбулося розкриття тендерних пропозицій на утримання шляхово-мостового господарства Тернополя, санітарне утримання вулично-дорожньої мережі міста, санітарне утримання міських територій та інших об’єктів благоустрою.

Перед початком засідання тендерного комітету працівники комунального підприємства «МШЕД» під керівництвом окремих депутатів заблокували роботу тендеру та вимагали визначити переможцем їхнє підприємство. Представники МШЕДу та громадськості нецензурно висловлювались в адресу керівництва ЖКГ та чинили тиск на членів тендерного комітету. Після кількагодинної суперечки розкриття тендерних пропозицій відбулося.

Зокрема, свої пропозиції на участь у тендері подали три підприємства: ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс», КП «Міськшляхрембуд» та приватне підприємство «Аванс-Профі». Комунальне підприємство «МШЕД» не подало пропозицій на участь у тендері. Переможців конкурсу буде визначено протягом місяця.

Управління житлово-комунального господарства благоустрою та екології вважає дії працівників МШЕДу незаконними, відповідне звернення направлене у правоохоронні органи для притягнення винних до відповідальності.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ