В Тернополі повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

В Тернополі повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

11.04.14 08:10 0 649
Проект рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.05.2011 р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя».

Розробник – управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради та управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Проект регуляторного акта спрямований на досягнення чітко визначеної мети – гармонійного поєднання економічного та соціального напрямків, забезпечення належного рівня відпочинку та розваг на території міста Тернополя (крім парків міста протягом певного сезону року).

Проект рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.05.2011 р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернету та в газеті «Тернопіль вечірній».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1;

м. Тернопіль, б-р.Т. Шевченка, 1.

факсом 52-58-48; 52-67-32

- електронною поштою за адресою: : kultura_mr.ter@mail.ru

gkge@ukr.net

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині молодика, ...

КОМЕНТАРІ