На Тернопіллі громада має право бути почутою. На це вона чекала дуже довго, - Олег Сиротюк

На Тернопіллі громада має право бути почутою. На це вона чекала дуже довго, - Олег Сиротюк

11.04.14 13:20 0 466
Не з квітами та словами привітань, а з серйозними завданнями та настановами прийшов на представлення начальника МВС України в Тернопільській області Василя Облещука голова адміністрації Олег Сиротюк. Керівник краю заявив, що на державну адміністрацію законом покладено чимало обов’язків, серед яких – робити усе, аби права та свободи людей дотримувалися стовідсотково.

«Обласна адміністрація вболіває за те, щоб на території Тернопільської області був відновлений правопорядок, була відновлена довіра до силових відомств, в тому числі до міліції. Ми за те, щоб максимально швидко мешканці області відчули ті зміни, на які вони очікували та за які боролися під час Революції гідності», - заявив Олег Сиротюк.

Очільника Тернопільщини обурив той факт, що до людей, які прийшли у день призначення нового начальника під стіни управління, ніхто не вийшов.

«Я сюди прийшов не з квітами, я сюди прийшов з тим зверненням, яке передали люди. Я хочу передати його представникові Міністерства внутрішніх справ та новопризначеному керівнику. Наш обов’язок не лише виконувати закон. Ми повинні змінити підходи до роботи, змінити особисте ставлення до взаємовідносин, до особистого обов’язку. Громада має право бути почутою. На це вона чекала дуже довго. Ми 23 роки протупцювали в нашій державі і опинилися в складній ситуації тільки через те, що при владі були люди, які безпідставно вважали, що все знають та вміють і можуть вирішувати всі питання без громади. Я сподіваюся, що востаннє до людей не виходять, а чекають окремого запрошення. Такого бути не може. Я, як голова адміністрації не буду сприймати в області керівників будь-якого відомства чи територіального підрозділу органів виконавчої влади, які уникають спілкування з людьми. Ми цього допустити не маємо права. Єдність можлива лише тоді, коли ми навчимося чути один одного», - підсумував керівник області.

Олег Сиротюк заявив, що Тернопільська обласна державна адміністрація та райдержадміністрації докладатимуть усіх зусиль разом з правоохоронними органами заради спільної мети – дотримання правопорядку та законності.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковинця, який обікрав ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ