Жіноча збірна України втратила перемогу у Вельсі у кваліфікації на ЧС-2015

11.04.14 11:20 0 643
У середу, 9 квітня, національна жіноча збірна України зіграла матч відбору ЧС-2015 проти команди Вельсу. Про це повідомило видання "Чемпіон".

У містечку Лланеллі підопічні Анатолія Куцева, майже весь матч ведучи у рахунку, все-таки зіграли внічию, пише офіційний сайт Федерації футболу України.

На 7-й хвилині Людмила Пекур знайшла точною передачею Ольгу Бойченко, і та чітко пробила повз голкіпера. Надалі збірні грали переважно у центрі поля. А починаючи із середини тайму, команди почали нарешті бити по воротам.

Другий тайм розпочався з атак збірної Вельсу. А на 78-й хвилині постріл Хардінг досяг цілі - 1:1.

В останні хвилини матчу підопічні Анатолія Куцева намагались змінити рахунок, проте матч так і закінчився внічию.

Чемпіонат світу-2015 з футболу

Жінки

Кваліфікаційний етап

Група 6

Вельс - Україна 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Бойченко (7), 1:1 - Хардінг (78)

Україна: Зварич, Басанська, Котик, Масальська, Лишафай, Апанащенко, Пекур, Дятел, Бойченко, Альошичева (Овдійчук, 86), Романенко.

Турнірне становище: Англія - 15 (5), Вельс - 10 (5), Україна - 7 (3), Білорусь - 3 (3), Туреччина - 3 (5), Чорногорія - 0 (5).

Наступний поєдинок національна жіноча збірна України проведе 8 травня на виїзді проти команди Англії.
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: В УМВС України в ...