Лучани стали переможцями Міжнародного фіналу ІХ Декламаторського конкурсу української поезії та прози у Любліні

Лучани стали переможцями Міжнародного фіналу ІХ Декламаторського конкурсу української поезії та прози у Любліні

12.04.14 16:18 0 604
4-5 березня у місті Люблін (Республіка Польща) відбувся Міжнародний фінал ІХ Декламаторського конкурсу української поезії та прози і VII Декламаторського конкурсу польської поезії та прози для мешканців України «Польсько-українські зустрічі майстрів слова». Участь у фіналі взяли 32 лауреати конкурсів, що проходили у Любліні та Луцьку у березні цього року.

Україну представляли 16 виконавців з Луцька та Рівного. Вони декламували твори польських літераторів Яна Корчака, Марії Конопницької, Віслави Шимборської, Адама Асника, Ізабели Філіпяк, Чеслава Мілоша та ін.

Польські декламатори озвучували поезію та прозу Дмитра Лазуткіна, Оксани Забужко, Юрія Андруховича, Наталки Сняданко, Віктора Неборака.

Виступи учасників оцінювало журі в складі Богдана Задури (польський поет, прозаїк, перекладач, літературний критик), Мар’яна Каменського (польський театральний діяч, режисер) і української письменниці та перекладача Наталки Сняданко, з якою відбулась ще й літературна зустріч.

Серед учасників з України 1 місце виборола Вікторія Поліщук, 2 місце отримала Владислава Лазарева, 3 місце - Аліна Філюк.

Окремо відзначені виступи Олександра Ожеховського та Юлії Макарової.

Довідка:

У м.Луцьку VІI Декламаторський конкурс польської поезії та прози для мешканців України відбувся 14 березня 2014 року у приміщенні Палацу культури міста Луцька.

Захід проходив під патронатом Генерального консула Республіки Польща в Луцьку Беати Бживчи, Луцького міського голови Миколи Романюка та Президента м. Любліна Кшиштофа Жука.

Організатори конкурсу: товариство польської культури на Волині ім. Тадеуша Костюшка, Волинський інститут економіки та менеджменту, Центр культури в Любліні, управління культури Луцької міської ради.

Управління культури (723426, 727716, 720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Gorchitza без Ґорчіци

КОМЕНТАРІ