На Волині стало більше "тривожних" кнопок

На Волині стало більше "тривожних" кнопок

12.04.14 12:35 0 605
«Терміновий виклик міліції» – можливість для громадян у найкоротший термін отримати кваліфіковану допомогу, а для правоохоронців – це підвищення ефективності реагування на протиправні дії.

«Тривожними» кнопками обладнуються місця загального користування: школи, супермаркети, аптеки, лікарні, розважальні заклади, підприємства різних форм власності. Про наявність на об’єкті такої кнопки сповіщає спеціальна наклейка із написом «Терміновий виклик міліції», який засвідчує, що саме у цьому закладі можна негайно викликати міліцію за допомогою системи тривожної сигналізації.

– Тут ви маєте право звернутися до адміністрації об'єкта з проханням викликати правоохоронців. Скористатись цією послугою може будь-яка людина, яка потребує термінового захисту чи допомоги. Якщо ви стали свідком чи потерпілим внаслідок правопорушення або злочину, сміливо тисніть на кнопку – і працівники міліції груп затримання Державної служби охорони за лічені хвилини прибудуть на допомогу.

Тривожна «кнопка» може виглядати як стандартна кнопка, вмонтована у підлогу, під стільницю столу, як педаль або мати іншу конфігурацію залежно від специфіки роботи закладу чи установи. Також це може бути і звичайний на вигляд брелок, – повідомив заступник начальника відділу ДСО при УМВС України у Волинській області підполковник міліції Ярослав Косинець.

На Волині кількість таких місць порівняно з минулим роком збільшилося з 92-х до 115-ти. Такі системи швидкого виклику міліції дають змогу здійснення профілактики вуличних злочинів і підвищити ефективність діяльності нарядів міліції, задіяних для охорони об’єктів та громадського порядку.

Проведений аналіз роботи систем «Термінового виклику міліції» за останні два роки свідчіть про ефективність їх використання при наданні термінової допомоги громадянам та розкриттю злочинів гарячим слідом.

ВДСО при УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ