В Закарпатській області керівників міліції обиратиме громада

В Закарпатській області керівників міліції обиратиме громада

12.04.14 16:45 0 578
Відтепер у роботі кадрових комісій міліції братимуть активну участь представники громадськості, що дасть змогу призначати на керівні посади справді достойних людей.

ВІДЕО

З ініціативи міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова в МВС запроваджено новацію – до роботи кадрової комісії, яка призначає претендентів на керівні посади в міліції, залучено й представників громадськості. Перше засідання оновленої комісії відбулося днями в Києві.

В її роботі, окрім представників кадрового підрозділу МВС та служби внутрішньої безпеки, вперше взяли участь голова Української Гельсінської спілки з прав людини, відомий правозахисник Євген Захаров і голова Люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України Єгор Соболєв. Обидва вони залишились задоволеними результатами проробленої роботи.

Було висунуто 33 кандидатів на посади керівників обласних управлінь міліції в Київській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській та Тернопільській областях. Усіх їх обговорили на кадровій комісії, беручи до уваги трудовий шлях кандидата в міліції, досвід управлінської роботи, репутацію його в краї тощо.

В результаті вже обрано керівника Тернопільської міліції, де зійшлись думки кадрової комісії та громадськості. По Львову зійшлись на трьох кандидатах, з-поміж яких і обиратиме громада. Наразі оголошено аналогічний конкурс в Рівненській, Івано-Франківській та Кіровоградській областях.

За словами заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря, міністр Арсен Аваков обрав саме ту стратегію реформування органів внутрішніх справ, яка відповідає європейським взірцям і найбільш потрібна людям у нашій державі. Громада повинна бачити, що українська міліція змінюється.

Як запевнив в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич, до роботи кадрової комісії закарпатської міліції також буде залучено представників громадськості та журналістів, які безпосередньо будуть брати участь у роботі кадрової комісії УМВС України в Закарпатській області.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ