В Івано-Франківській області розповіли як шукати злочинців за відбитками пальців? Як визначити траєкторію польоту кулі? Як відрізнити фальшивку від справжньої купюри?

В Івано-Франківській області розповіли як шукати злочинців за відбитками пальців? Як визначити траєкторію польоту кулі? Як відрізнити фальшивку від справжньої купюри?

12.04.14 16:13 0 634
Відповіді на ці та інші цікаві запитання змогли отримати надвірнянські школярі. Працівники НДКЦ при УМВС України в Івано-Франківській області провели ознайомчу екскурсію по лабораторних кабінетах для учнів 9-х класів Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернат м.Надвірна.

Для юних гостей працівники експертно-криміналістичного центру провели ознайомчу екскурсію, в ході якої продемонстрували школярам лабораторний комплекс відділу спеціальних видів досліджень НДКЦ та розповіли про задачі та методи проведення досліджень.

Як шукати злочинців за відбитками пальців? Як визначити траєкторію польоту кулі? Як пересвідчитись, що певна речовина – це наркотик? Як відрізнити фальшивку від справжньої купюри? На усі ці та безліч інших подібних запитань тут мають не лише готові відповіді, але і наочно демонструють сказане. Діти побачили, як досліджують докази та працюють експерти насправді.

Т.в.о. начальника науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Управлінні МВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Віталій Харевич уміло проінформував присутніх про діяльність роботи криміналістичної, хімічної, вибухотехнічної та біологічної лабораторій, на які покладено функції науково обґрунтовувати доказову базу причетності, або непричетності особи до скоєння злочинів.

Варто додати, що фахівцями НДЕКЦ опановано та впроваджено в експертну практику проведення видів судових експертиз, такі як: комп'ютерно-технічні, автотоварознавчі, пожежно-технічні, технічного стану транспортних засобів. В ході екскурсії школярі «зазирнули» у тонкощі роботи секторів дактилоскопічної, технічної експертизи документів та почеркознавчої, балістичної та трасологічної експертизи, вибухотехнічної та пожежотехнічної експертизи, відділу спеціальних видів експертизи (наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів; імунологічних, цитологічних, одорологічних досліджень та досліджень волосся).

- Саме такі заходи є для молоді чудовою нагодою безпосередньо познайомитися з непростою, але надзвичайно цікавою і важливою професією експерта, свій шлях у виборі фаху та напрямку діяльності у подальшому житті багато хто обиратиме саме завдяки подібним заходам, – зазначив Віталій Михайлович.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Лучани стали переможцями ...

КОМЕНТАРІ