Сидір Кізін: «Влада є абсолютно прозорою і не ховається від людей»

Сидір Кізін: «Влада є абсолютно прозорою і не ховається від людей»

12.04.14 14:29 0 534
Коментуючи ситуацію навколо будівництва житлового будинку по вулиці Щорса, 155 у місті Житомирі, голова облдержадміністрації зазначив про те, що на 23 сесії обласної ради VI скликання питання фінансування цього об’єкту не буде порушуватися. Проблема полягає в тому, що наразі в обласному бюджеті немає достатнього обсягу вільних коштів для того, аби спрямувати їх на добудову квартир.

За словами Сидора Кізіна, вільні кошти обласного бюджету варто притримати на випадок виникнення непередбачуваних обставин та з огляду на складну економічну ситуацію в нашій державі. Сидір Васильович запевнив, що керівництво області працює над тим, аби допомогти людям вирішити це питання.

Голова обласної ради Віталій Француз повідомив про те, що профінансувати добудову приватних квартир із обласного бюджету практично неможливо. На жаль, в обласному бюджеті немає коштів бюджету розвитку. На рівні міста Житомира така стаття у фінансовому документі передбачена, тому до врегулювання питання навколо житлового будівництва по вулиці Щорса, 155 залучається і виконавчий комітет Житомирської міської ради.

Сидір Кізін звернув увагу на те, що чимало статистичних фактів, які раніше оприлюднювалися щодо стану економіки регіону, насправді не є об’єктивними. Він додав, що на фоні припинення діяльності підприємств та збільшення кількості безробітних людей складно говорити про будь-яке зростання. Резюмуючи, Сидір Васильович наголосив, що влада є абсолютно прозорою і не ховається від людей. А сам факт присутності громадських активістів на сесії обласної ради є яскравим доказом цього.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ