На Тернопіллі до регіонів їдуть нові карети швидкої допомоги

На Тернопіллі до регіонів їдуть нові карети швидкої допомоги

12.04.14 12:48 0 514
Постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року, продовжується. У четвер, 10 квітня, сучасні авто отримали Житомирська, Кіровоградська, Тернопільська, Одеська, Київська області та столиця України.

На Житомирщину поїхало 32 автомобіля, до Тернополя і Кіровограду – 28 і 22 карети «швидкої» відповідно. Одеська область отримала 3 автомобіля, Київ - 10 машин, а Київська область – 5. Всі ці авто класу В, в яких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі.

Нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями, відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

Після отримання «швидких», фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це - 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Конгрес США схвалив ...
Наступна новина: і знову Без Тебе

КОМЕНТАРІ