«Нині ринок дуже тонкий: валютні резерви України низькі, геополітична ситуація нестабільна, в цих умовах висока волатильність гривні не викликає здивування. Але ми сподіваємося, що як тільки програма набуде чинності і резерви країни поповняться, це підтримає курс нацвалюту», – сказав він.
«Поки що ж така волатильність є неминучою», – додав Могхадам.
Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявляла, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду планує розглянути й остаточно затвердити дворічну програму кредитування економіки України обсягом близько 14-18 мільярдів доларів наприкінці квітня – початку травня.
10 квітня до Вашингтона на переговори з керівництвом МВФ вилетіли міністр фінансів Олександр Шлапак, міністр економічного розвитку та торгівлі Павло Шеремета і голова НБУ Степан Кубів. Як заявив напередодні міністр фінансів, Україна розраховує підписати програму співпраці з Фондом наприкінці квітня. Зі свого боку, міністр економіки заявляв, що до кінця квітня Україна може отримати вже перший транш кредитування, який може становити до 3 мільярдів доларів.
Національний банк України за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку підвищив офіційний курс гривні з 12,61 до 12,56 гривні за долар.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Житомирській області ...