Спортивні змагання у Хмельницькому показали, що місцеві міліціонери вправні не лише у роботі, а й у футболі

13.04.14 20:37 0 761
У Хмельницькому на базі спорткомплексу Національного університету відбулось нагородження переможців третьої ліги чемпіонату Хмельницького з футзалу 2013-2014 років.

Серед команд-переможниць призове місце посіла і команда Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області. Правоохоронці зуміли обіграти кілька команд та дійти до фіналу, що в подальшому дасть змогу боротись за перемогу на більш серйозному та вищому рівні другої ліги.

Спортсмени у погонах посіли третю сходинку переможного п‘єдесталу та отримали призовий кубок, який займе гідне місце серед численних нагород міліцейських спортсменів.

До привітань та нагородження долучився і начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук. Вручивши капітану та членам команди грамоти та цінні подарунки, він побажав спортсменам й надалі виявляти натхнення та рішучість у забитті голів суперникам та не здавати позиції лідерів у наступних змаганнях.