Суперліга. Хімік упевнено розпочав чвертьфінальну серію

13.04.14 16:31 0 703
"Хімік" упевнено розпочав чвертьфінальну серію з "Києвом", вигравши перший матч із рахунком 84-55. Про це повідомило видання "Чемпіон".

"Хімік" забезпечив собі переконливу перевагу вже за підсумками стартової чверті (+12), під завісу якої плеймейкер южненців Пол Ділейні двічі поспіль забив із-за дуги. Задіявши майже всіх своїх гравців, Карліс Муйжнієкс, як зазвичай, контролював хід подій на паркеті. Зрештою, на велику перерву команда господарів вирушила, лідируючи 45-26.

Після великої перерви перевага южненської команди продовжувала зростати, сягнувши перед заключною десятихвилинкою майже тридцяти очок (64-37). Однак "Хімік" не мав наміру зупинятися на досягнутому та продовжив тиск на кільце суперника, здобувши більш ніж переконливу перемогу.