Держприкордонслужба закликає утриматися від провокацій, інакше діятиме рішуче

Держприкордонслужба закликає утриматися від провокацій, інакше діятиме рішуче

13.04.14 18:47 0 454
У зв’язку із загостренням ситуації на українсько-російській ділянці кордону Державна прикордонна служба України в черговий раз закликає мешканців прикордоння утриматися від блокування прикордонних підрозділів, перешкоджання правоохоронцям у виконанні ними своїх обов’язків та проведенню інших провокацій на державному кордоні.

Про це йдеться у заяві Державної прикордонної служби України щодо готовності діяти рішуче у випадку провокацій на державному кордоні, – інформує прес-служба ДПСУ.

Як сказано у заяві, у разі організації незаконних заходів чи спроб незаконного захоплення підрозділів та службових приміщень відомства, Державна прикордонна служба змушена буде вжити вичерпних заходів щодо забезпечення недоторканості Державного кордону України, захисту персоналу та членів сімей військовослужбовців, збереження майна та інших матеріальних цінностей.

Відомство діятиме виключно в рамках чинного законодавства України та у відповідності до Статутів ЗС України, – зазначають у Держприкордонслужбі.

«Тому ще раз наголошуємо на недопустимості провокацій на державному кордоні та закликаємо усіх громадян утриматися від необдуманих вчинків та протиправних дій», – сказано у заяві.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ