У рамках Всеукраїнської акції з благоустрою

У рамках Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" волинські правоохоронці спільно з громадськими активістами провели весняну толоку

14.04.14 11:53 0 611
На території обласного управління міліції в рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» відбувся суботник. Окрім того, правоохоронці разом із представниками «Самомоборони майдану Волині» розпочали роботи із відновлення фасаду УМВС та прилеглої території.

Працівники апарату управління прибирали подвір’я, прилеглу територію та приводили в належний санітарний стан службові приміщення.

Своєю чергою активісти висловили бажання допомогти правоохоронцям із заміною вікон та наведення ладу поблизу адмінбудівлі. Тож вони долучилися до заміни склопакетів і бруківки.

– Враховуючи ту ситуацію, що склалася, ми зустрілися із громадськістю і обговорили питання щодо відновлення будівлі обласного управління міліції, – відзначив начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига. – Активісти пішли нам назустріч, а відтак вирішили допомогти. Тож спільними зусиллями, сподіваюся, нам вдасться навести порядок і створити нормальні умови роботи працівникам органів внутрішніх справ.

Варто відзначити, що дні довкілля провели у всіх міськрайорганах і структурних підрозділах УМВС.

СЗГ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ