У Львівському держуніверситеті внутрішніх справ стартував навчальний процес для бійців Народної самооборони

У Львівському держуніверситеті внутрішніх справ стартував навчальний процес для бійців Народної самооборони

14.04.14 12:38 0 572
10 квітня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ стартував навчальний процес для членів «Народної самооборони». Керівництво міліцейського вишу, яке позитивно сприйняло бажання учасників громадського формування отримати нові знання та покращити свої вміння, підтримало ініціативу проведення такого навчання саме у стінах ЛьвДУВС.

«Ми вдячні керівництву університету за те, що пішли нам назустріч та погодились на співпрацю, - зазначив керівник формування Валерій Веремчук. - Хлопці, які прийшли сюди - зробили це лише зі своєї власної волі, адже маючи певний досвід патрулювання вулицями, ми дійшли висновку, що потрібно вчитись. Ми прагнемо знань!».

Як зазначив виконуючий обов’язки ректора ЛьвДУВС полковник міліції, кандидат юридичних наук, доцент Валерій Середа, науковці університету вже розробили орієнтовний тематичний план проведення занять. Однак для викладачів не менш важлива думка і самих «студентів» щодо питань, які виноситимуться на розгляд. Тому Валерій Вячеславович звернувся до присутніх з проханням бути більш активними та надавати власні пропозиції щодо навчальних тем.

Варто відзначити, що подібні заняття (у формі лекцій, семінарів та практичних занять) проходитимуть щовівторка і щочетверга упродовж 2 місяців, а по завершенню навчання на слухачів чекатиме символічний зріз знань, аби кожен міг переконатись у своєму рівні підготовки.

Перше заняття мало ознайомчий характер. Керівник навчального процесу бійців Народної самооборони - начальник факультету для підготовки фахівців для підрозділів кадрового забезпечення та міліції громадської безпеки полковник міліції, доктор юридичних наук, професор Тарас Гарасимів - представив слухачам науково-педагогічних працівників, які з ними працюватимуть, розповів про матеріально-технічну базу університету, а також озвучив навчальні питання сьогоднішнього заняття.

Так, Тарас Зеновієвич довів до присутніх основні положення нормативно-правового забезпечення правоохоронної діяльності в Україні; професор кафедри адміністративного права та процесу полковник міліції, кандидат юридичних наук, доцент Ярослав Когут розповів про правила складання протоколу про адміністративне правопорушення та основні помилки при його заповненні; доцент кафедри практичної психології факультету психології ЛьвДУВС кандидат психологічних наук Віталій Карпенко виступив з доповіддю «Психотравми».

Тож, усім відомо, що хороший початок - половина справи. Надіємось, що наступні заняття будуть не менш інформативними та цікавими, і молоді люди, які за покликом серця вирішили разом з міліціонерами боротись зі злочинністю, отримають необхідний для цього багаж знань.

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Харкові мітинги ...
Наступна новина: Отримання перших коштів від ...

КОМЕНТАРІ