У Тернополі під час гала-концерту фестивалю Духовної пісні молилися за мир в України

У Тернополі під час гала-концерту фестивалю Духовної пісні молилися за мир в України

14.04.14 19:04 0 588
Гала-концерт Європейського фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословення», що відбувся 14 квітня у ПК «Березіль» об’єднав переможців 2011-2013 років. Творчі колективи з Тернополя та Тернопільської області виконували духовні пісні, молилися за мир та неподільність України. У цей день Тернопіль перетворився на осередок пісенної творчості, християнської духовності та культури.

Під час відкриття гала-концерту благословили учасників та глядачів фестивалю архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Української Греко-Католицької Церкви владика Василій, архієпископ Української Православної Церкви Київського Патріархату владика Нестор, духовенство.

З вітальним словом виступив міський голова Тернополя Сергій Надал:

«В силу незалежних від нас обставин, через дуже прикрі та болісні для нас причини, цьогорічний конкурс не міг відбутись. Події Революції Гідності, коли наша країна, ціною численних жертв скинула тиранію корупційного бандитського режиму, будуть ще довго ятритись ранами в наших серцях. Окупація Криму ніколи не залишить нас у спокої. Події в Донбасі забирають у нас спокій і не дають думати про щось інше. На жаль, складні події в нашій країні не дали можливості зарубіжним делегаціям прибути в Тернопіль. Оргкомітет конкурсу-фестивалю, врахувавши всі обставини прийняв рішення – не проводити цього року черговий конкурс.

Але, ми не можемо перервати живу традицію духовного співу, яка вже стала візитною карткою нашого галицько-подільського краю, благословенного Пресвятою Богородицею. Духовна пісня лунає . Це молитва про заступництво до Зарваницької та Почаївської Матері Божої. Це молитва в світлий день Квітної неділі. Це молитва за мир.

У цей день особливо зичу усім вам, усім нам, - мирного неба, здоров'я нашим рідним, міцності духу нашим воїнам, мудрості нашій владі, рясного благословення всій Українській землі і всім українцям у всьому світі!».

Фестиваль був започаткований у 2011 році та завдяки участі в ньому іноземних колективів набув міжнародного статусу. Ініціатор та засновником фестивалю є міський голова Тернополя Сергій Надала. Фестиваль підтримує Міністерство культури і туризму України.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Підприємство ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ