У Чернігові відбувся святковий Великодній ярмарок

У Чернігові відбувся святковий Великодній ярмарок

14.04.14 17:05 0 604
12 квітня за традицією на Красній площі Чернігова проходив Великодній ярмарок. Урочисте відкриття ярмарку відбулось за участю першого заступника міського голови Миколи Миргородського та заступника голови Чернігівської облдержадміністрації - керуючого справами Сергія Журмана.

У ярмарку взяли участь майже 80 учасників, з яких 40 товаровиробників м'ясних, ковбасних, макаронних, молочних, кондитерських виробів. Також були запропоновані свіжа риба, олія та мед. Серед найбільших виробників: ТОВ "Журавка", ВАТ "Щорський завод продтоварів", ПрАТ "Куликівське молоко", СФГ "Колос", ПАТ "Ніжинський жиркомбінат", ПрАТ ММК "Сіверський", ПП "Добробут", ВАТ "Чернігіврибгосп", ПАТ "Ритм", ВАТ "Чернігівська макаронна фабрика", ПАТ Чернігівський молокозавод" та інші.

Представили також свої вироби народні майстри міста Чернігова та інших регіонів, зокрема: Чернігівський центр ремесел, ТОВ "Фабрика "Художні промисли", Карпатські народні промисли" та багато інших.

Для відвідувачів ярмарку виступали творчі колективи міста, також для усіх бажаючих проводились майстер класи з розпису пасхальних яєць.

За повідомленням управління споживчого ринку та підприємництва міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області в ...
Наступна новина: В Закарпатській області в ...

КОМЕНТАРІ