Влада Венесуели визнала факти катувань щодо учасників антиурядових виступів

Влада Венесуели визнала факти катувань щодо учасників антиурядових виступів

14.04.14 17:59 0 584
Головнокомандувач військ Венесуели Владімір Падріно визнав, що сили безпеки країни вдавалися до катувань щодо учасників антиурядових протестів. За його словами, нині розслідування почали щодо 97 офіцерів і співробітників поліції. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

В ефірі одного з венесуельських телеканалів Падріно заявив, що кількість потенційно недобросовісних правоохоронців становить менше відсотка. Решта – навпаки потерпають від тиску з боку учасників антиурядових виступів, які намагаються здійснити державний переворот.

Опозиційні сили і правозахисники Венесуели звинувачують поліцію у численних зловживаннях під час майже щоденних антиурядових протестів, що вже забрали життя понад 40 людей і покалічили більше сотні.

Венесуела залишається ідеологічно розколеною між прихильниками і противниками президента Ніколаса Мадуро, який ледь переміг на президентських виборах минулого року.

Масові акції протесту проти політики Мадуро розпочалися у Венесуелі 4 лютого. Перша антиурядова демонстрація, влаштована студентами, була жорстко придушена, що спровокувало хвилю акцій протесту по всій країні. Жителі Венесуели, які беруть участь в акціях протесту, висловлюють невдоволення економічною кризою, зростанням цін і нестачею товарів першої необхідності. При цьому в різних містах Венесуели регулярно проходять і масові акції на підтримку Мадуро.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ