Лучани активно долучилися до прибирання міста

Лучани активно долучилися до прибирання міста

15.04.14 08:09 0 772
Минулого тижня громадськість міста активно долучилася до наведення ладу у скверах, парках, зелених зонах Луцька.

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою благоустрою, озеленення та приведення в належний санітарний стан міста Луцька 12 квітня відбувся загальноміський суботник.

Проведено масове прибирання парків, скверів, водоохоронних зон річок, вуличних зелених насаджень, кладовищ, меморіалів, власних та прилеглих територій підприємств, установ та організацій, дворових та спортивних майданчиків, прибудинкових територій та ін.

У суботу до наведення ладу у місті долучилися й працівники міської ради. Вони на чолі з міським головою Миколою Романюком прибирали територію скверу Героїв Майдану за Палацом урочистих подій. Завдяки старанням працівників міськради, було вивезено чотири автомобілі побутових відходів на полігон у селі Брище. Крім того, зібрано дві вантажівки дров, які будуть передані малозабезпеченим родинам.

Також у цей день з у рамках всеукраїнської акції „Зробимо Україну чистою!” молодіжні громадські організації провели екологічну акцію «Зробимо Луцьк чистим!» (очищені від побутового сміття зелені насадження та водоохоронні зони на 12 об’єктах, які напередодні були визначені відділом екології разом з представниками молодіжних організацій).

Міська рада видала учасникам акції 400 пар рукавиць та 600 одноразових мішків. Комунальні підприємства міста забезпечили транспортом для вивезення сміття.

Загалом, молоддю було зібрано близько п’ятнадцяти вантажівок сміття.

Крім того, минулого тижня відбувся санітарно-екологічний день з впорядкування та очищення від сміття русла та прибережної захисної смуги річки Сапалаївка та під’їзної залізничної колії дитячої залізниці в районі вулиць Шопена – Задворецької. Участь у заході взяли більше 200 осіб з 12 організацій та установ міста. Загалом, вивезено сім вантажівок на полігон побутових відходів у селі Брище.

Також, 8 квітня, в районі річки Жидувки та урочища Дубовий гай відбулося прибирання сміття, твердих побутових відходів, сухого самосіву, повалених дерев із русла річки. За результатами прибирання було вивезено чотири вантажівки сміття.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 17 квітня ...
Наступна новина: Жителі прикордонної ...

КОМЕНТАРІ