Визначились переможці обласних змагань з баскетболу 3х3 серед школярів Львівщини

15.04.14 19:52 0 638
11 квітня 2014 року у спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися фінальні змагання обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат – учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області.

Участь у фінальних змаганнях взяли 18 команд, які стали переможцями у попередніх етапах змагань, що тривали з лютого 2014 року.

За підсумками зіграних зустрічей серед хлопців переможцями стали учні ЗСШ І-ІІІ ступенів №1 Сихівського району м. Львова. Друге місце посіла команда ЗСШ І-ІІІ ступенів № 14 м. Дрогобич, а третє – ЗСШ №12 м. Червоноград.

Серед команд дівчат перемогу вибороли учениці ЗСШ І-ІІІ ступенів № 54 Шевченківського району м. Львова, друге місце посіла команда ЗСШ І-ІІІ ступенів № 66 Франківського району м. Львова, третє – навчально-виробничого комплексу №13 м. Соснівка.

Зазначимо, що у першому етапі Чемпіонату з баскетболу 3х3 (першість на рівні районів та міст обласного підпорядкування) взяло участь 396 команд – 1980 учасників, з них 276 команд юнаків та 120 команд дівчат.

Усі переможці та учасники фінальних змагань отримали в подарунок йогурти від ТМ “Галичина” та баскетбольні м’ячі, які були надані Федерацією баскетболу України.