Пізно ввечері мешканці одного з сіл Глибоцького району разом зі своїми дітьми 9-ти та 11-ти років відправились до сусіднього села. На жаль, цілі цього вечірнього сімейного вояжу були аж ніяк не безвинні.
На одному з приватних полів «сімейний підряд» викопав 24 кущі смородини, а на другому - 42 саджанця яблуні. Загальна сума збитків склала понад 1600 гривень.
На ранок власники виявили пропажу рослин та звернулись до правоохоронців. Крадіїв вдалось встановити по гарячих слідах, частину викрадених саджанців вони навіть встигли висадити у власному господарстві.
Тепер відповідати за протиправні дії доведеться за законом. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ужгородські міліціонери ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering