В суботу, 12 квітня особовий склад підрозділу наводив лад на прилеглій території. Особливу увагу правоохоронці приділили зеленим насадженням : окопали клумби, провели санітарне обрізання кущів та дерев, а також висадили нові дерева та декоративні туї. Алею вздовж паркану прикрасили ялинками.
Крім того, працівники міськвідділу міліції провели прибирання території, вивозили сміття, фарбували бордюри та облагородили зовнішній вигляд будівлі міськвідділу.
Не забули правоохоронці й про своїх підшефних. Дітям у навчальних закладах надали допомогу у благоустрої території.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,
за матеріалами Наталії Постойко,
помічника начальника Дрогобицького МВ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина: ...
Наступна новина: Російські та українські ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим