Як подати запит на публічну інформацію у Волинську міжрайонну прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері?

Як подати запит на публічну інформацію у Волинську міжрайонну прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері?

18.04.14 08:08 0 741
Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов’язковими для виконання), інших розпорядників інформації, визначених цим же Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Кожен має право звернутися до розпорядника інформації із запитом незалежно від того, стосується вона його особисто чи ні.

Запит на публічну інформацію до міжрайонної прокуратури можна подати усно чи факсимільним зв’язком за номером телефону 72-49-67, на електронну скриньку: priroda_v_prok@ukr.net, а також поштовим зв’язком на адресу: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка,15. Крім того, з вказаною приводу можна звернутись на особистий прийом до міжрайонного прокурора.

Водночас роз’яснюємо, що статтею 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» встановлено певні вимоги до запитів, а саме передбачається, що запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Також повідомляємо, що у разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в його оформленні відповідальним працівником міжрайонної прокуратури, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон та надає копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно. В той же час, якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на їх копіювання та друк, крім випадків, передбачених Законом.

Слід пам’ятати, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит не пізніше п'яти робочих днів з дня його отримання.

Однак, якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин. Разом з цим, клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

Якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку серед значної кількості даних, розпорядник може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про що у встановлений Законом строк та порядку повідомляється запитувач.

Волинська міжрайонна прокуратура

з нагляду за додержанням законів у

природоохоронній сфері
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ