«Прибирати свій дім у Чистий Четвер - гарна традиція, яку започаткували наші пращури. Однак обмежитися лише квартирою чи будинком було б не правильно», - відзначив начальник кадрового забезпечення Мирослав Драган.
Він запропонував правоохоронцям зробити посильний внесок в благоустрій робочої території, а також навідатись із допомогою у підшефний заклад освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр», що в Тернополі по вулиці Братів Бойчуків, 6.
Працівники ДСО із завзяттям та гарним настроєм покращували довкілля: фарбували бордюри, виносили сміття, готували клумби для висадки квітів, саджали дерева та кущі.
Провівши напередодні Великодніх свят весняну толоку, правоохоронці продемонстрували високий рівень самоорганізації та небайдужість до благоустрою, озеленення та поліпшення довкілля.
УДСО при УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Працівники ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Хімчистка меблів: що потрібно знати?
Кто такой уролог?
Полный чек-лист для пользователей контактных линз: что нужно иметь дома
Чай, інжир та кардамон: затишна оксамитова ніша для стриманої розкоші
Какие контактные линзы лучше выбрать для первого опыта