Тернопільщина отримала 32 автомобіля швидкої допомоги

Тернопільщина отримала 32 автомобіля швидкої допомоги

26.04.14 14:50 0 258
Ключі від нових автомобілів "швидкої" допомоги вручив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк усім районним та міському відділенню Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.

Міністерство охорони здоров'я передало на Тернопільську область 32 автомобіля, чотири з яких - реанімобілі. Ще 4 автівки область отримає згодом.

Увесь транспорт обладнаний новітньою медичною апаратурою, що дозволить ефективніше надавати допомогу на догоспітальному етапі та швидко і безпечно транспортувати пацієнта до лікарні.

Олег Сиротюк привітав працівників екстренної медичної допомоги з таким прекрасним подарунком і побажав усім натхнення та терпіння у нелегкій справі.

"Ваша праця заслуговує великої поваги, бо ми розуміємо, що у вас робота важка і практично цілодобова. Ви виконуєта важливу місію. Я дякую усім, хто в час революції під кулями рятував людські життя на Майдані. у вас приємна подія - ви отримали нові автомобілі швидкої допомоги. Я розумію, що 32 автівки - це лише частина того, що потрібно, але ми докладатимемо усіх зусиль, щоб екстренна медична допомога нашого краю була максимально забезпечена усім необхідним", - сказав голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Усі автомобілі пройшли передексплуатаційну підготовку та реєстраційні процедури. Працівники Центру пройдуть інтенсивний курс навчання для здобуття відповідних знань та вмінь для отримання допуску до роботи з дороговартісним медичним обладнанням. Зазначимо, що вартість однієї автівки - 670 тисяч гривень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Рівне: міському голові ...

КОМЕНТАРІ