У Тернополі 8-9 травня оголошено Днями жалоби

У Тернополі 8-9 травня оголошено Днями жалоби

26.04.14 16:43 0 340
25 квітня на засіданні сесії Тернопільської міської ради прийняли рішення про оголошення Днів жалоби за загиблими у Другій світовій війні.

“З метою гідного вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні, увіковічнення трагічних подій 1939-1945років, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, міська рада вирішила оголосити 8 та 9 травня у Тернополі Днями жалоби і вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні, - прокоментував Сергій Надал, міський голова Тернополя. – А також заборонити розміщення радянської, комуністичної та нацистської символіки на будівлях та спорудах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, житлових будинках та під час масових заходів у Тернополі”.

І минулого і позаминулого року прокуратура оскаржувала дані рішення міської ради.

“Тому депутати і проголосували одноголосно, щоб 8 та 9 травня можна було достойно вшанувати усіх загиблих і щоб обійшлося без будь-яких провокативних дій, - відзначив Сергій Надал. – Ми також хочемо в ці дні обмежити будь які святкові заходи, приспустити прапори , які мають бути з чорними стрічками. Рішення сесії прийнято у відповідності до діючого законодавства, також ми проведемо зустрічі з різними громадськими організаціями і буде проведена роз’яснювальна робота з громадськістю”

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині у ...

КОМЕНТАРІ