Мовляв, ваш син побив чоловіка, а щоб залагодити справу потрібно переказати гроші на рахунок. Однак про це нікому нічого не кажіть...
На щастя, обізнаний чоловік гроші не перерахував на вказаний в телефонній розмові рахунок, а відразу зателефонував синові, щоб з’ясувати правдивість отриманого повідомлення. З’ясувалося, що він знаходиться вдома, з ним все гаразд, ні в яких бійках він участі не брав.
Шановні ужгородці! Якщо вам зателефонують незнайомі особи і повідомлять про те, що з вашими рідними трапився подібний інцидент, не піддавайтеся впливу шахраїв. Не поспішайте перерахувати гроші на номер вказаного абонента, на телефонну картку, або віддати гроші особі, яка по них прийде — усе це різновиди вдало налаштованої схеми.
Будьте обережні! Не вірте шахраям, ким би вони не представлялися і що б не говорили. Якщо вам телефонують і називаються працівником міліції, кажучи, що ваш родич скоїв злочин, відразу зателефонуйте на «102» і поцікавтеся, чи це справді так. Заодно поцікавтеся, чи працює в міліції такий-то працівник, як назвався незнайомець. А головне — відразу телефонуйте родичеві, про якого йдеться, і поцікавтесь, чи все в нього в порядку. І в жодному разі нікому не давайте грошей! Цим ви або убезпечите себе від шахраїв, або, якщо «вимагач» дійсно є працівником міліції, допоможете очистити наші лави від випадкових людей.
Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: НАТО: повідомлення ...
Наступна новина: У Львівській області через ...