Щоб цього не трапилося, при виїзді на відпочинок до лісу кожен повинен пам'ятати, що ліс - наше багатство, яке нам необхідно берегти. Передусім обережними з вогнем у лісі й неподалік нього повинні бути самі люди. Адже саме ми винні в тому, що вогонь навідується в лісову царину - кинутий непогашений недопалок або сірник, залишене багаття. Іноді діти у пошуках розваги йдуть до лісу та самі розводять вогнища. Батьки ж мають нагадувати дитині, коли та йде на вулицю, про небезпеку пустощів із вогнем та наслідки від цього. З цих причин і не перестають замовкати телефони у пожежних частинах, по яких щодобово надходять повідомлення про все нові й нові пожежі.
А щоб попередити їх, необхідно запам'ятати, що розводити багаття дозволяється лише у безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 метрів від будівель та споруд. Перебуваючи в лісопаркових зонах, слід вибрати безпечне місце для розведення вогнища та обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки, сірники. Збираючись додому, не забувайти ретельно залити багаття водою чи закидати піском.
Отже, якщо ми будемо уважнішими й обережнішими та завжди виконуватимемо правила пожежної безпеки, то зайвий раз не наражатимемо на небезпеку ні себе, ні оточуюче середовище.
Пам'ятайте! Лісову пожежу легше попередити, ніж погасити!
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У центрі Дніпропетровська ...
Наступна новина: У Львівській області ...