Науково-практичну конференцію проведено з метою ґрунтовного аналізу сучасного стану, наявної джерельно–історіографічної бази та практичного значення історико-культурних пам’яток Прикарпаття та Карпат, національної та світової історико-культурної спадщини для розвитку туризму.
Цьогоріч у роботі конференції взяли активну участь понад 50 науковців та викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів Києва, Львова, Івано-Франківська, Дрогобича та ін.
На конференції висвітлювались актуальні питання пошуку, дослідження і впровадження у туристичну галузь історико-культурних ресурсів, серед яких особливе місце відводилось результатам наукових досліджень національних і різноетнічних культових споруд Прикарпаття та Карпат, маловідомій історії печерного чернецтва, галицьких монастирів, місцевим музеям, питанням збереження унікальної історико-культурної спадщини, а також можливостям використання історичних і культурних пам’яток в туризмі.
Учасники конференції стверджують, що на території українського Прикарпаття та Карпат існує потужний та маловідомий потенціал, який може стати основою для розвитку різних форм туризму. Унікальні історико-культурні пам’ятки національної, світової культурної спадщини в комплексі з багатими й цілющими природними ресурсами відкривають великі перспективи створення особливої привабливості західних областей України для вітчизняного та іноземного туриста.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вбивць 41-річного ...
Наступна новина: За термінове відкриття візи ...