У Дрогобицькому районі, з приміщення сільської ради було викрадено комп’ютерного обладнання на загальну суму майже 25 тисяч гривень.
Правоохоронці встановили, що крадіжку здійснив 24-літній чоловік. Зловмисник ввечері проник у сільську раду шляхом виламування дерев’яного вікна. Після того, зловмисник проник у службові кабінети з яких викрав комп’ютерну техніку.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,
за матеріалами Наталії Постойко,
помічника начальника Дрогобицького МВ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Житомирщині до ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим