У міському відділі міліції створено комісію з проведення першого етапу конкурсу. Головою комісії був заступник начальника Червоноградського МВ підполковник міліції Михайло Спічак. Зокрема, у склад комісії увійшли працівники Червоноградського міського відділу міліції, а також представники культури та громадськості.
«Перед проведенням конкурсу дільничні інспектори міліції взяли участь у стройовому огляді. Особлива увага зверталася на дотримання правил носіння форменного одягу, належного зовнішнього огляду та знання стройового статуту збройних сил і нормативної бази, яка регламентує їх діяльність», - повідомив голова комісії конкурсу заступник начальника Червоноградського МВ підполковник міліції Михайло Спічак.
Окрім того, проводились заліки зі складання тестів та практичних занять з функціональної підготовки, знання нормативно-правових актів, тактики дій у типових та екстремальних ситуаціях, вогневої підготовки, фізичної підготовки, першої лікарської підготовки, знань засобів зв'язку та спеціальної техніки. Враховувались показники роботи, а також відгуки громадян про роботу дільничного інспектора міліції на його дільниці.
В конкурсі перемогу здобув старший дільничний інспектор Червоноградського МВ капітан міліції Олег Росовський, котрий обслуговує адміністративну дільницю на території міста Соснівка.
З початку 2014 року старший дільничний інспектор міліції Олег Росовський особисто розкрив 6 злочинів, склав 18 адміністративних протоколів, розшукав злочинця, який переховувався від слідства та суду, виніс 2 захисних приписи та поставив на облік 7 правопорушників, котрі вчиняли насильство в сім’ї. Крім того, з Олег Росовський систематично проводить профілактичну роботу в трудових колективах.
За словами переможця конкурсу, з метою підвищення авторитету міліції та збільшення довіри населення до правоохоронних органів він тісно співпрацює з громадськістю, систематично залучає до охорони громадського порядку на його адміністративній дільниці членів громадських формувань та громадських помічників.
В ході опитування мешканців адміністративної дільниці, яку обслуговує Олег Росовський громадяни повідомили, що знають свого дільничного та характеризують його позитивно, оскільки він неодноразово надавав їм допомогу у різних життєвих ситуаціях.
Зокрема, дільничний пункт міліції в якому працює старший дільничний міліції Олег Росовський неодноразово визнавався найкращим на території обслуговування Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області.
Оксана Козачок,
помічник начальника Червоноградського МВ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На автошляхах Рівненщини ...
Наступна новина: Львівщина отримала 215,3 ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей