На тернопільському стадіоні змагалося двісті легкоатлетів

14.05.14 16:36 0 674
Відразу два великих легкоатлетичних турніри відбулись 8 травня у Тернополі. На бігових доріжках міського стадіону пройшли Чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та Відкрита першість міста з легкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Учасниками змагань стали майже двісті спортсменів із тринадцяти команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які представляли райони області, Луцький район Волинської області, міста Тернопіль та Хмельницький.

У командному заліку переможцем Чемпіонату області серед юнаків та дівчат 2001 року народження і молодших стали представники ДЮСШ Тернопільського району, які набрали 1184 очки. Друге місце у вихованців ОДЮСШ (м. Тернопіль) із 1118 очками. Третє місце посіла команда ОДЮСШ «Колос» (м. Тернопіль).

Щодо подальших результатів турнірної таблиці, то команди розмістились так: Збаразька ДЮСШ, Кременецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Колос»-ІІ (м. Тернопіль), Підволочиська ДЮСШ, Чортківська ДЮСШ, Зборівська ДЮСШ, Коропецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Спартак» (м. Тернопіль).

Попередня новина: На Прикарпатті жінка ...
Наступна новина: Через побиття знайомого ...