Міською владою та керівниками правоохоронних органів Миколаївської області була висловлена принципова позиція про проведення матчу без глядачів.
Як повідомляє офіційний сайт Чорноморця, клуб доклав максимум зусиль для того, щоб заключний матч команди у поточному сезоні одеські вболівальники могли спостерігати на стадіоні.
Проте, зазначені вище обставини (рішення виконкому ФФУ та позиція влади Миколаївської області) не дозволили домогтися бажаного.
Нагадаємо, фінал Кубку України відбудеться у Полтаві з глядачами.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ДКП «Луцьктепло» забезпечує ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим