Загалом, у такому форматі зустріч відбулася вперше, але її учасники висловили сподівання, що новий формат співпраці має перспективу і принесе очікуваний результат.
Учасники круглого столу внесли свої пропозиції до формування стратегії розвитку області до 2020 року. Загалом, усі присутні дійшли спільної думки, що найголовніше – це визначити профіль і відпрацювати алгоритм, як досягти цієї мети через кілька років.
- Як і раніше, пріоритетними галузями залишаються переробка , створення обслуговуючих кооперативів на селі, залучення громадян мешканців до виробництва, модернізація аграрного сектору економіки, промисловості, транспортна логістика, вдосконалення транспортної системи, будівництво високотехнологічної продукції, - наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.
Особливу увагу присутні акцентували на активній роботі по впровадженню інновацій, розробок науковців, ІТ – технології, а також проектній діяльності
- Робота з проектами і грантами міжнародних організацій – дуже важливий аспект, - зазначив заступник. – Оскільки Україна готується до нового формату взаємодії з Європейськими структурами, то ми повинні сформувати повний пакет проектів, які б відповідали критеріям та вимогам міжнародних організацій.
Присутні запропонували своє бачення залучення інвестицій в область, адже показник залучення інвестицій – індикатор організації влади, органів місцевого самоврядування і творення позитивного інвестиційного клімату. На даний час наша переваги - дешева робоча сила, земельні ресурси. Але це не те, чого зараз чекають інвестори.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Кардинал Гузар: Кожна ...