Тернопільські студенти вкотре сказали «Так» євроінтерграції

Тернопільські студенти вкотре сказали «Так» євроінтерграції

19.05.14 16:37 0 299
«Україна – це ЄС. YES!» - такою була тема круглого столу, який відбувся з ініціативи Тернопільської облдержадміністрації за участю представників вищих навчальних закладів Тернополя у рамках відзначення Днів Європи.

Участь у дискусії взяв заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. Він наголосив, що такі заходи дають можливість почути думки, пропозиції студентів та викладачів щодо євроінтеграції і використати їх для прийняття конструктивних рішень.

"Наша держава доведена до фінансової прірви, - зазначив Леонід Бицюра. – До того ж маємо недосконале законодавство і величезний технологічний відрив у порівнянні з нашими найближчими сусідами. У цій ситуації особливу надію покладаємо на молодь, яка здатна продукувати креативні нові ідеї для їх втілення і покращення ситуації в країні".

Перший заступник начальника управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ТОДА Марина Грицюк наголосила на основних напрямках співпраці Тернопільщини і країн ЄС. Зокрема, між Тернопільською облдержадміністрацієж і ЄС укладено 3 рамкові угоди про співробітництво з Румунією, Польщею та Литвою. Обсяги зовнішньої торгівлі товарами і послугами з країнами ЄС за 2013 рік становлять 71%. Найбільші інвестори області серед країн - членів ЄС – Болгарія, Греція, Данія, Латвія, Франція, Словаччина та інші.

Студенти вишів Тернополя взяли активну участь у дискусії, висловили своє бачення подальшої співпраці з ЄС, цікавилися можливостями здобувати освіту та стажуватися за кодоном.

Згідно з підсумками круглого столу, всі присутні погодилися з думкою, що у напрямку євроінтеграції кожен має долучитися до цього процесу і активно діяти, адже Європа починається з нас!

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: Луцьк: «М.Ж.К» забезпечує ...

КОМЕНТАРІ