У Львівській області йосиф Ситник обговорив із науковцями питання децентралізації влади

У Львівській області йосиф Ситник обговорив із науковцями питання децентралізації влади

20.05.14 08:02 0 311
Відбулось засідання круглого столу, до участі в якому запросили представників вищих навчальних закладів Львівщини, а також громадських організацій. У порядку денному – питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

«Наше наукове середовища має багато ідей і дуже хочеться, аби науковий потенціал регіону був максимально використаний, щоб ми могли розвивати Львівщину спільно.

Пропозиції експертів ми узагальнимо і подамо на розгляд Кабінету Міністрів», – повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник.

Також, за його словами, науковцям запропонували подати власні ідеї у кількох напрямках використання коштів обласного бюджету. Йдеться про інноваційну, інвестиційну програми та розвитку підприємництва. На реалізацію цих програм передбачено 400 тис.грн, 400 тис.грн і 500 тис. грн., відповідно.

«Треба, щоб наука нам підказала, як потрібно ці кошти використати, щоб вони пішли на реальні проекти. Це може бути виготовлення якогось продукту чи приладу, що дозволило б у майбутньому його використовувати в системі господарювання для підняття бізнесу, для науки, медицини», – додав Йосиф Ситник.

Пропозицій від науковців Львівська ОДА очікуватиме до 1 червня.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 20 травня 2014: іменинники, ...

КОМЕНТАРІ