Олег Тягнибок: "Ми тримаємо лінію, не зраджуємо своїй позиції і крок за кроком досягаємо мети"

Олег Тягнибок: "Ми тримаємо лінію, не зраджуємо своїй позиції і крок за кроком досягаємо мети"

20.05.14 17:19 0 247
У Львові 18 травня 2014 року у приміщенні обласної філармонії на вул. Чайковського та у залі кінотеатру ім. О. Довженка на пр. Червоної Калини відбулися зустрічі лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода", кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока з містянами. Голова ВО "Свобода" разом із львів'янами вшанував хвилиною мовчання жертв політичних репресій, героїв "Небесної сотні" та загиблих у боях на східному фронті України.

Під час зустрічей Олег Тягнибок наголосив, що теперішня президентська кампанія ведеться у дуже жорстких умовах, бо існує зовнішній ворог та внутрішня п'ята колона – витворені руками Кремля сепаратисті.

"На жаль, до наших вимог не дослухаються і відверто затягують із завершенням антитерористичної операції. Ба більше, деінде публічно поширюються заклики до проведення переговорів із терористами, чого робити категорично не можна. Ми проти того, аби сідати за круглі столи з людьми, які відкрито виступають за порушення територіяльної цілісності України", – наголосив Олег Тягнибок.

"Реальним захистом української державності є лише проведення люстрації та гідні дії нового Президента. Якщо зараз не буде забезпечено очищення влади, то ми не матимемо жодних перспектив щодо реформування економіки та забезпечення соціяльної справедливості. Нове ж правління має забути про федерації та автономії. Україна повинна бути унітарною державою", – заявив очільник українських націоналістів.

Голова ВО "Свобода" наголосив на невідкладній потребі запровадити жорстку кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.

"Негідними є випадки, коли деякі люди, називаючи себе державниками, готові здавати статус єдиної державної української мови заради хороших стосунків із Москвою чи переговорів із терористами. Це неприпустимо! Наша ж позиція – єдина державна мова", – заявив націоналіст.

Лідер "Свободи" також наголосив, що справою честі є ухвалення закону про заборону комуністичної ідеології, який дасть можливість провесті публічний міжнародний судовий процес над цією організацією.

"Ми тримаємо лінію, не зраджуємо своїй позиції і крок за кроком досягаємо мети. Тільки спільними зусиллями нам вдасться зреалізувати нашу програму повністю, адже люди зараз готові не лише обирати владу, але й контролювати її, а це вже є показником. Обирати потрібно не менше зло, а думаючи своїм розумом, прислухаючись до серця та керуючись власними переконаннями", – заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з львів'янами.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ