Водій автомобіля «Toyota Yaris», 33-річна рівнянка, рухаючись по вулиці Кн. Ольги в напрямку вулиці Приходька, виїжджаючи з другорядної дороги, не надала переваги в русі та допустила зіткнення з автомобілем «Mercedes-Benz Vito». За кермом даного транспортного засобу перебував 41-річний місцевий житель, який рухався по вулиці Приходька в напрямку вулиці Чорновола по головній дорозі.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди обидва водії з травмами були госпіталізовані до центральної міської лікарні міста Рівне.
По факту ДТП ведеться слідство, всі обставини з’ясовуються.
Про це повідомили у прес-службі ВДАІ УМВС України в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина ініціювала ...
Наступна новина: У Волинській області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим