З 15 по 19 травня у Львові відбувся кубок України з велосипедного спорту на треку

22.05.14 16:13 0 729
З 15 по 19 травня у Львові відбувся кубок України з велосипедного спорту на треку. Участь у змаганнях взяли і волинські спортсмени.

Збірну Волинської області представляло сім членів Волинської обласної організації ФСТ «Динамо».

Дванадцять призових медалей завоювали у Львові учні Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Дві «золоті» та дві «срібні» нагороди здобула майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної, Олена Цьось. Двічі переможцем та «срібним» призером змагань став член національної збірної, студент Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» Андрій Сич. Три медалі різних ґатунків здобула член національної збірної, студентка Східноєвропейського національного університету Марія Терещук. «Бронзовими» призерками у командній гонці на дистанції 4 км стали майстер спорту України, член національної збірної, студентка Луцького коледжу рекреаційних технологій та права Діна Гордіюк та кандидат в майстри спорту, студентка Луцького педагогічного коледжу, Анастасія Стирко.