Чернівецькі каратисти відзначились у столиці

23.05.14 12:04 0 815
660 атлетів зійшлися на татамі у найпрестижніших змаганнях з карате в Україні «Kyiv Open Cup 2014». В індивідуальних категоріях вихованці Павла Шестакова (СК «Максимум») завоювали чотири бронзових нагороди.

Головним організатором змагань виступив київський клуб «Сьогун» та Українська федерація карате (УФК). Традиційно участь у «Kyiv Open» беруть члени національних збірних, призери та переможці чемпіонатів Європи та Світу з карате. Усього була представлена 51 команда з України та Білорусії.

12-річний Олександр Табак цьогоріч він здобув дві «бронзи» – в особистому ката (12-13 років) та куміте (12-13 р., 46 кг). Серед юніорів «бронзою» відзначилися Різван Талібов (вагова категорія до 68 кг) та Альона Савчук зі Сторожинця (вагова категорія до 55 кг). Обидва спортсмени провели по три поєдинки та в підсумку посіли треті місця.