Кременчанин Ігор Пасєка став золотим, срібним і бронзовим призером Чемпіонату Європи з армспорту

28.05.14 12:32 0 678
Три медалі привіз із столиці Азербайджану – міста Баку – кременчанин Ігор Пасєка. У складі збірної України спортсмен став учасником XXIV Чемпіонату Європи з армспорту, який тривав з 20 до 24 травня серед спортсменів з обмеженими можливостями, юніорів, ветеранів та дорослих.

У ваговій категорії 90 кг серед юніорів до 21 року у змаганнях на ліву руку Ігор Пасєка став переможцем, здобувши звання чемпіона Європи та золоту медаль, а на праву руку – виборов "срібло". Ще одну медаль – бронзову – кременчанин завоював, виступаючи серед дорослих: у змаганнях на ліву руку Ігор посів третє місце, а на праву руку – восьме.

Ігор Пасєка - вихованець Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Тренер - спортсмена відомий армрестлер з Кременця, багаторазовий чемпіон світу, Європи та України, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар.

Попередня новина: У трьох автопригодах на ...
Наступна новина: Чернігів: Дитячий ...