У Волинській області покарано посадовців Пенсійного фонду, які незаконно штрафували підприємців

У Волинській області покарано посадовців Пенсійного фонду, які незаконно штрафували підприємців

29.05.14 09:20 0 327
Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законодавства про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності та про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в діяльності посадових осіб управління Пенсійного фонду України у м. Ковелі та Ковельському районі.

Встановлено, що в порушення вимог чинного законодавства, службові особи управління Пенсійного фонду у Ковелі та Ковельському районі застосовували штрафні санкції до господарюючих суб’єктів за несвоєчасне подання звітності щодо сплати страхових та єдиного внесків попри те, що ще з серпня минулого року таке право передано органам Міністерства доходів і зборів

Так, службовими особами управління було ухвалено 460 таких неправомірних рішень про застосування до суб’єктів господарювання фінансових санкцій.

Окрім того, прокуратура ще в минулому році вказувала на недопустимість таких дій працівників управляння, оскільки попередніми перевірками такі факти уже виявлялись, незаконні рішення скасовувались, а винних було притягнуто до відповідальності.

Нині на усунення виявлених порушень начальнику ГУ Пенсійного фонду у Волинській області внесено подання, за результатами розгляду якого до відповідальності наразі притягнуто 8 посадовців органу контролю. Усі незаконні рішення скасовано.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Дітям-сиротам ...
Наступна новина: Ірина Сех: Львів отримає ...

КОМЕНТАРІ