Волинська область: у Нововолинську пройшли тактико-спеціальні навчання на заводі «Кроноспан УА»

Волинська область: у Нововолинську пройшли тактико-спеціальні навчання на заводі «Кроноспан УА»

29.05.14 08:01 0 398
Підприємство «Кроноспан УА» є одним з найбільших в Україні виробників листових матеріалів на основі деревини – ламінованих та шліфованих плит ДСП та постформінгу.

27 травня у Нововолинську на заводі «Кроноспан УА» для чіткої взаємодії у випадку виникнення реальної загрози пожежі працівники У ДСНС України у Волинській області провели великомасштабні гарнізонні тактико-спеціальні навчання.

На складі готової продукції заводу з виготовлення листових матеріалів виникла умовна пожежа. Працівники заводу, які першими виявили ознаки горіння, увімкнули систему оповіщення про пожежу та викликали службу «101». Після спрацювання системи автоматичного протипожежного захисту на місце події прибули працівники пожежної команди підприємства та державної пожежно-рятувальної частини №5 міста Нововолинська.

У ході проведення розвідки рятувальники виявили, що в приміщенні складу знаходиться потерпілий. У складі ланки газодимозахисної служби працівники ДСНС знайшли та винесли непритомного чоловіка на вулицю, де медики надали йому кваліфіковану допомогу. Одночасно з цим рятувальники провели гасіння об’єкту.

Саме на таких навчаннях бійці ДСНС вдосконалюють свої навички щодо оперативного подолання пожеж на об’єктах з високим ступенем ризику, що проводяться в умовах, максимально наближених до реальних.

Загалом у навчаннях брали участь 15 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежної та спеціальної техніки Управління ДСНС у Волинській області.

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ