«Окуповане мистецтво» привезли в Тернопіль

«Окуповане мистецтво» привезли в Тернопіль

29.05.14 10:06 0 319
В Тернопіль завітали художники із Криму, Миколаєва, Харкова та Москви. 27 травня в «Арт Галереї» митці представили свої картини на виставці «Окуповане мистецтво». Разом з художниками приїхали і музиканти із Запоріжжя.

«Під час Майдану ми проявляли різні ініціативи, це були картини, наліпки відеопокази на тему Революції Гідності. А тепер вирішили проїхатись країною з проектом «Окуповане мистецтво». це особливо важливо для нашого суспільства, бо у такий спосіб відбувається культурний обмін між усіма областями України», – розповідає київська художниця Жанна Кадирова.

Виставка показала тернополянам твори митців, які творили в умовах морального тиску, пов’язаного із суспільно-політичною ситуацією в Україні. Завдяки різним технікам, формам художнього мистецтва вони передали на полотні свої бачення і почуття.

Завітав на відкриття виставки очільник області Олег Сиротюк.

«Кожна робота по-своєму оригінальна і неповторна. Вражає багата палітра кольорів, нестандартний підхід у передачі свого бачення сучасних подій в Україні. Особливо вражають роботи кримських художників, які змушенні творити в умовах окупації. На жаль, Крим є тимчасово окупованою територією. Тому ми мусимо докласти зусиль, щоб повернути кримчакам безпеку та можливість жити у своїй державі», – прокоментував Олег Сиротюк

Очільник краю подякував художникам та всім, хто долучився до організації та проведення виставки картин «Окуповане мистецтво».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Росії заарештували ще ...

КОМЕНТАРІ