У Волинській області перший заступник голови ОДА С.Кудрявцев провів робочу нараду з керівниками районів щодо питань міжнародного співробітництва

У Волинській області перший заступник голови ОДА С.Кудрявцев провів робочу нараду з керівниками районів щодо питань міжнародного співробітництва

30.05.14 08:04 0 350
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев провів робочу нараду з керівниками районів щодо питань міжнародного співробітництва. Йшлося про перспективи територіальних громад Волині в рамках транскордонної співпраці.

Як наголосив перший заступник голови облдержадміністрації, географічне розташування Волині, її сусідство з Європейським Союзом, значні природні ресурси та вигідне логістичне положення є вагомими факторами для активного розвитку співпраці з прикордонними регіонами країн-сусідів, зокрема Республіки Польща та Республіки Білорусь.

“Формування сприятливого інвестиційного клімату, поглиблення співпраці з торгівельними партнерами зарубіжних країн, залучення коштів міжнародних фондів для вирішення проблемних питань місцевих громад”,- зауважив Сергій Кудрявцев.

“Наша область має вже багаторічний досвід транскордонної співпраці у рамках “Єврорегіону “Буг” в сфері економіки, комунікацій, транспорту і зв'язку, освіти і науки, екології”, - підкреслив він.

З основними положеннями Стратегії транскордонного співробітництва Люблінського воєводства, Львівської, Волинської і Брестської областей, яка нещодавно була підписана в м.Люблін, учасників наради ознайомила заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Наталія Кролік.

Також присутніх поінформували про основні механізми залучення міжнародної технічної допомоги в область, зокрема досвідом поділився генеральний директор ТМО Любомльского і Шацького районів Володимир Дибель. Заклад є учасником міжнародного проекту щодо покращення надання медичних послуг населенню

Окрім того, учасникам наради розповіли про перспективи приєднання України до зони вільної торгівлі.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: газовики ...
Наступна новина: На Хмельниччині центральній ...

КОМЕНТАРІ