У Луцьку популяризуватимуть спорт проведенням акції «Фізична культура і спорт – здоров’я нації»

У Луцьку популяризуватимуть спорт проведенням акції «Фізична культура і спорт – здоров’я нації»

30.05.14 15:55 0 356
15 червня у нашому місті вперше відбудеться акція «Фізична культура і спорт – здоров’я нації». Захід організовуватиме Луцька міська рада спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща в Луцьку.

у міській раді відбулася робоча нарада з питань організації та проведення заходу. Участь у ній взяли перший заступник міського голови Святослав Кравчук, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева, голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Юрій Волинець, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, керівники закладів фізичної культури та спорту, позашкільних установ, організацій області та міста.

Перший заступник міського голови Святослав Кравчук наголосив присутнім, що метою заходу є популяризація спорту, здорового способу життя серед населення й інформування лучан з діяльністю кожної спортивної організації. «Кожен з вас виконує великий обсяг роботи, цей захід дасть можливість продемонструвати ваші досягнення, ознайомити батьків та їх дітей із вашою організацією, переліком видів спорту, які у вашій установі культивують», - зазначив він. На його думку, проведення цієї акції актуальне й в тому, що допоможе діткам визначитися, яким спортом вони хочуть займатися, адже з вересня починається новий навчальний рік у позашкільних установах та спортивних організаціях.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець ознайомив присутніх із планом заходів, що відбуватимуться в рамках акції. За його словами, ДЮСШ міста та надавачі послуг у сфері фізичної культури та спорту зможуть продемонструвати себе у виставці «Ярмарка спорту», яка відбуватимуться на Театральному майдані міста. До слова, урочисте відкриття виставки заплановане о 14:00. «Ви зможете показати види спортивного, туристичного спорядження, нагороди, які має ваша установа», - звернувся він до присутніх. На його думку, це допоможе зацікавити та ознайомити відвідувачів із певним закладом.

Під час акції відбуватимуться показові виступи спортсменів позашкільних установ та спортивних клубів міста Луцька, вікторина знавців спорту.

О 15:00 – урочисте відкриття акції «Дорога до свободи» спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща в Луцьку (пішохідний перехід навпроти Центрального універмагу в напрямку проспекту Волі) й о 16:00 відбудеться легкоатлетичний і велопробіг учасників акції. Старт – навпроти Центрального універмагу – пр. Волі – вул. Шопена – пр-т Перемоги – вул. Винниченка – фініш навпроти Центрального універмагу.

О 17:00 будуть підводити підсумки акції та нагороджувати учасників.

Начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева додала, що з ініціативою проведення заходу «Дорога до свободи» виступило Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку. «Ідеєю цього заходу є мирне вшанування важливих подій на шляху до демократії та свободи, а саме приурочене 25-ій річниці перших вільних виборів у Польщі», - зазначила вона. Тож міська рада вирішила об’єднати ці заходи у спільну акцію «Фізична культура і спорт – здоров’я нації».

Під кінець зустрічі перший заступник міського голови Святослав Кравчук закликав присутніх надавати пропозиції, аби спільними зусиллями реалізувати цей захід. «Впевнений, що проведення цієї акції стане хорошою традицією», - зазначив він.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові розпочав роботу ...
Наступна новина: Державна екологічна ...

КОМЕНТАРІ