Волинська область: нагороджено переможців обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей» (фото, відео)

Волинська область: нагороджено переможців обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей» (фото, відео)

30.05.14 16:29 0 437
З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 28 травня у Луцьку відбулося нагородження гуртківців з Луцького та Ківерцівського осередку центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти та науки облдержадміністрації, які стали переможцями та призерами VI конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей».

За перемогу в номінації «малюнок», «макет пожежно-рятувальної техніки», «символіка ДСНС та ДПТ України», «виріб з дерева, бісеру, соломи, паперу, природних матеріалів, тощо», «м’яка іграшка», «вірш», «Електронний посібник» грамотами та призами були нагороджені Чайка Богдан, Горохоль Богдана, Лавришик Олександра, Романюк Ганна, Литвішко Даниїл та Литвішко Антон, Горбовий Микита, Ксендзик Михайло, Дмитрук Юля, Пасічник Каріна, Голдованець Ірина, Стельмащук Ірина, Горбова Анастасія, Капітула Мар'яна, Дух Ольга, Шурма Михайло, Громик Василь, Родзь Іван.

Роботи учасників конкурсу поповнили спеціальну експозицію виставки-музею пожежно-рятувальної служби управління ДСНС області, окремі з них візьмуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Нагородження гуртківців осередків інших районних центрів науково-технічної творчості учнівської молоді відбудеться найближчими днями.

Конкурс відбувся в рамках проекту «Молодь прикордоння: разом за безпеку», а його організаторами виступили Волинська обласна організація Добровільного пожежного товариства та управління ДСНС України в області, управління освіти та науки облдержадміністрації, обласний соціальний центр для дітей, сім’ї та молоді, а також Волинський навчально-методичний центр цивільного захисту і безпеки життєдіяльності.

Управління ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Випускники із ...
Наступна новина: В Рівному кожна робота ...

КОМЕНТАРІ