На Львівщині урочисто відзначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Олімпійська листівка»

На Львівщині урочисто відзначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Олімпійська листівка»

30.05.14 18:08 0 427
Під час чергового спільного засіданням виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, яке відбулося за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Підлісного, урочисто відзначено переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Олімпійська листівка».

Загалом до розгляду авторитетного журі надійшло понад 200 конкурсних робіт від учасників районних та міських етапів конкурсу, що тривав під егідою регіонального відділення НОК України упродовж січня-квітня 2014 року серед школярів Львівщини.

Для вручення грамот та комплектів спортивних подарунків було запрошено голову обласного журі: члена Спілки художників України, декана факультету образотворчого мистецтва і реставрації Львівської національної академії мистецтв, приват-професора Тараса Янка та секретаря журі: члена Національної спілки архітекторів України, член ІКОНОС України, кандидата наук, доцента Інституту архітектури НУ «Львівська Політехніка» Оресту Ремешило-Рибчинську.

Свої заслужені подарунки отримали:

Молодша вікова група: 6-9 років.

1 місце:

Москва Панас «Українські козаки олімпійські серця!», Центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.

2 місце:

Кузьма Іванка, м. Перемишляни, Перемишлянська музична школа.

3 місце:

Стрихалюк Марія, с.Коросно Перемишлянського району.

4 місце:

Левкович Марта «Щоб здобути олімпійську нагороду – треба ще з дитинства працювати на мету», Центр дитячої та юнацької творчості, м.Золочів.

5 місце:

Руденков Денис, м. Бібрка Перемишлянського району, Бібрська музична школа.

Середня вікова група: 10-14 років.

1 місце:

Олійник Анастасія «Олімпійська надія 2022», дитяча школа мистецтв № 10, м. Львів

2 місце:

Чепелюк Богдан «Сила волі й наснаги до життя!», Центр дитячої та юнацької творчості, м. Золочів.

3 місце:

Козак Ганна, м. Перемишляни, Перемишлянська музична школа.

4 місце:

Гром’як Іванна, с.Черниця Бродівського району, Черницька ЗОШ І-ІІ ст.

5 місце:

Лайбіда Володимир, с.Жуличі Золочівського району, Жуличівська ЗОШ І-ІІ ст.

Старша вікова група: старші 14 років.

1 місце:

Ростоцька Тетяна, смт.Підкамінь Бродівського району, Підкамінська ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце:

Матвіїв Ганна-Марія «Львів 2022», с. Суходоли Бродівського району, Суходільська ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце:

Куц Юстина, м. Мостиська, Мостиська ЗОШ № 3.

4 місце:

Волощук Наталія, м. Бібрка Перемишлянського району, Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ